Skip links

AMBASADORZY

SPRAWDŹ KTO WSPIERA #WYZWANIE100

dr Iga Skrzypczyńska

Specjalista onkolog, radioterapeuta oraz psycholog. Pracownik Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu. Przez kilka ostatnich lat zajmuje się organizacją i pracą w nowopowstałych Filii Radioterapii w Legnicy oraz Jeleniej Górze.

Marta Hennig

Trener personalny, instruktor lekkiej atletyki. Prowadzi bloga “Codziennie fit”, gdzie udowadnia, że prowadzenie zdrowego trybu życia to nic trudnego. Podjęła #wyzwanie100.

Julia Bouffal

Autorka i właścicielka marki Kolibear, która tworzy ubrania w nurcie slow fashion. Pracuje jako kostiumografka przy produkcjach filmowych i telewizyjnych. Podjęła #wyzwanie100.

Barbara Rossochacka - Rostalska

Kierownik Oddziału Ginekologii Onkologicznej w Dolnośląskim Centrum Onkologii. Poza szpitalem przyjmuje również w klinice w Specjalistycznej Prywatnej Praktyce OnkoGin. Podjął #wyzwanie100.

Paweł Zawadzki

Prezes fundacji Razem Wygramy. Zmagał się z chorobą nowotworową. Zajmuje się działaniami promującymi profilaktykę antynowotworową. Podjął #wyzwanie100.

Ewelina Pankowska

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Występuje na deskach teatrów w całej Polsce. Aktualnie możną ją zobaczyć w serialu "Tropiciele Prawdy" emitowanym na YouTube. Podjęła #wyzwanie100.

Joanna Mierzwińska

rzecznik dolnośląskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia. Podjęła #wyzwanie100.

Magdalena Chanas

Absolwentka AWF Wrocław, finalistka pierwszej edycji you can dance, półfinalistka programu Mam Talent. Obecnie instruktor Egurrola Dance Studio oraz kierownik i choreograf zespołu Cheerleaders Wrocław, z którym zatańczyła na meczu NBA u Marcina Gortata. Na co dzień mama 3 letniego synka. Podjęła #wyzwanie100.

Arkadiusz Mucha

Dyplomowany fizjoterapeuta z wieloletnią praktyką i doświadczeniem, ze sportem związany od najmłodszych lat. Dziś manager Sky Tower Fitness Academy oraz opiekun managerów w sieci klubów Fitness Academy. Motto : " Nigdy nie jest za późno". Podjął #wyzwanie100.

Studio tatuażu Dudi INK

Profesjonalne studio tatuażu z Wrocławia.

Monika i Jerzy Michalak

Od kilku lat zaangażowani w działania na rzecz rozwoju dolnośląskiej onkologii.

dr Barbara Mróz - Gorgoń

Sercem muzyk, z zawodu adiunkt w Katedrze Podstaw Marketingu w Instytucie Marketingu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Opiekun koła naukowego marketingu i zarządzania: PRoMotion. Podjęła #wyzwanie100.

Katarzyna Boodie

Podopieczna fundacji Rak’n’Roll, Boska Matka. W 5 tygodniu ciąży wykryto u niej raka piersi, podjęła leczenie. Na co dzień mama dwójki wspaniałych dzieci Sami i Jasona. Podjęła #wyzwanie100.

Michał Maciejewski

Lekarz Onkolog Ginekolog pracujący w Dolnośląskim Centrum Onkologii. Od lat zajmuje się tematyką wirusa HPV i raka szyjki macicy. Poza szpitalem przyjmuje również w Specjalistycznej Prytwanej Praktyce OnkoGin. Podjął #wyzwanie100.

Agnieszka Czajkowska

Rzecznik Dolnośląskiego Centrum Onkologii. Na codzień współpracuje z dziennikarzami i dba o pozytywny wizerunek szpitala. Podjęła #wyzwanie100.

Julia Fusiecka

Absolwentka AWF Wrocław, trenerka personalna i utytułowana zawodniczka IFBB bikini fitness. Jej pasją od najmłodszych lat jest sport i zdrowy tryb życia. Podjęła #wyzwanie100..

Bożena Nowak

Dyrektor Aktywnej Małej Szkoły we Wrocławiu. Od 2008 roku prowadzi stowarzyszenie Media i Kultura zajmujące się działalnością edukacyjną, społeczną i medialną dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prywatnie mama Tymona i Natalii, wielbicielka kawy i samby brazylijskiej, książek i muzyki klasycznej. Podjęła #wyzwanie100.

Beata Orska

German Software Tester. Prywatnie żona i mama dwójki dzieci, uwielbiająca góry i jogę. Podjęła #wyzwanie100.

Studio tatuażu DUDI INK

Profesjonalne studio tatuażu z Wrocławia.

Alicja Tchórz

polska pływaczka specjalizująca się w stylu grzbietowym na co dzień związana z klubem Juvenia Wrocław, wielokrotna rekordzistka Polski, dwukrotna wicemistrzyni Europy

Anna Dudek

Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, interwent kryzysowy. Od sześciu lat związana zawodowo z Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu. Pasjonatka siłowni, jazdy na rowerze i biegania. Podjęła #wyzwanie100.

Beata i Magdalena Czapskie

Stylistki fryzur, które wspólnie stworzyły Sisters Hair Studio, gdzie szlifują swój fryzjerski kunszt i realizują marzenia swoich klientek i klientów. Odwiedzić je można przy ul. Biskupa Tomasza Pierwszego we Wrocławiu. Podjęły #wyzwanie100.

Elżbieta Garwacka-Czachor

Doktor Nauk Medycznych, magister pielęgniarstwa. Pracuje w Dolnośląskim Centrum Onkologii jako Pełnomocnik Praw Pacjenta. Odpowiada za projekt Onkoprzyjaciel, którego celem jest wspiaeranie osób chorych na raka przez osoby, które pozytywnie przeszły leczenie onkologiczne. Podjęła #wyzwanie100.

Katarzyna Lubiniecka

koordynatorka ds. równego traktowania w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego. Z wykształcenia polonistka, przez ponad 20 lat była dziennikarką Gazety Wyborczej Wrocław. Dodatkowo członkini Stowarzyszenia Dolnośląski Kongres Kobiet. Podjęła #wyzwanie100.

Anna Szafran

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu, specjalistka w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego. Od 2015 r. Przewodnicząca Dolnośląskiej Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych we Wrocławiu. W swojej pracy zawodowej zawsze kieruje się dobrem pacjentów. Podjęła #wyzwanie100.

Anna Iwaniuk

Kreatywna dusza, blogerka. Kiedy zdiagnozowano u niej nowotwór piersi postanowiła podzielić się swoimi przeżyciami, doświadczeniami i wiedzą z innymi za pomocą bloga Bu-Rak. Uparła się, że wyzdrowieje i udało się. Podjęła #wyzwanie100.

Ewa Szumska

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu.Laureatka XVII Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w roku 1996, gdzie zdobyła drugą nagrodę. Jest dwukrotną laureatką stypendium Miasta Poznania dla młodych twórców. Podjęła #wyzwanie100.